Mob. tel.:
+370 620 54 333
El. paštas:
info@avotini.lt
Raskite mus:

Metalo čerpės

Metalo čerpės – įmonės “Kompānija Avotiņi“, šiuolaikinių statybinių medžiagų kaip metalo čerpės, pasiūlymas.

Metalo čerpės šiandien yra kokybiška, patikima stogo danga. Metalo čerpėse sėkmingai susijungia šiuolaikinės technologijos ir efektingas dizainas dėl tikros čerpės atvaizdo imitacijos. Privatūs kotedžai ir pramoniniai statiniai, prekybos paviljonai ir visuomeniniai pastatai – metalo čerpės naudojamos visur, ar tai būtų nauja statyba, ar senų pastatų rekonstrukcija.

Vienas pagrindinių metalo čerpių “GRANAT“ privalumų – nesudėtingas montavimas, puikus vaizdas ir
ilgaamžiškumas. Stogo statybų metu metalo čerpių lakštai, išpjauti per stogo šlaito ilgį, montuojami su užleidimu. Užleidimo linijos papildomai apsaugotos specialiu vandenį nuvedančiu grioveliu. Tokiu būdu statant stogą su metalo čerpėmis “GRANAT“, sudaroma tvirta konstrukcija, kuri tvirtai apsaugos jūsų namus nuo kritulių.

“GRANAT”

metalo čerpės
Skersinis bangos žingsnis 350 mm
Medžiagos storis 0,5 mm
Dengiamas plotis 1100 mm

reljefas

Dėl savo lygaus paviršiaus metalo čerpės “GRANAT“ neleidžia ant jų kauptis įvairioms purvo, šiukšlių ir dulkių sankaupoms. Jas lengvai nuplauna lietus. Metalo čerpių spalvų įvairovė duoda jums galimybę stogo statybų metu pasirinkti ir sukurti savo nepakartojamą harmoniją, priklausomai nuo to, kokį efektą norite pasiekti.
Taigi apibendrinant – nesudėtingas montavimas, puikus vaizdas ir ilgaamžiškumas. Sudaroma tvirta konstrukcija, kuri tvirtai apsaugos jūsų namus nuo kritulių. Visą tai suteiksime Jums paskambinus arba paršius mums el. paštu nurodytu skiltyje KONTAKTAI

<< Atgal

Klauskite mūsų

Duomenys teisingi

Avotini © 2022