Mob. tel.:
+370 620 54 333
El. paštas:
info@avotini.lt
Raskite mus:

Falcinis profilis ir „Classic“ A

Šiuo metu viena patikimiausių metalinių stogo dangų – falcinė stogo danga. Falciniu vadinamas stogas iš lakštinio ar ruloninio cinkuoto plieno (kaip su polimerine danga, taip ir be jos), taip pat stogų dangos iš spalvotųjų metalų. Falcinės stogo dangos – metalinės dangos, kurių atskirų dangos elementų (paveikslų) jungtys sudarytos iš užlankų (falcų). Užlankai būna dvigubi ir viengubi. Teisingai padarytas užlankas garantuoja, kad bus išvengta bet kokių pratekėjimų. O aukštos kokybės metalas užtikrins ilgalaikį stogo dangos eksploatavimą bei puikų išorinį vaizdą.

Lakštų tvirtinimas prie grebėsto atliekamas specialiomis tvirtinimo kabėmis (klemeriais), paslėptomis po lakšto paviršiumi, todėl ant lakštų paviršiaus skylių nėra. O pačios kabės su lakštų kraštais užsukamos specialia mašinėle į lankstę, kuri ir vadinama falcu. Falcinių jungčių dėka tokia technologija taikoma dengiant bet kokio, net ir paties sudėtingiausio profilio stogus, nenaudojant papildomų uždedamų elementų.

Laiko patikrintos eksploatacinės savybės:

  • teisingai atliktas užkaitas užkerta kelią bet kokiems pratekėjimams;
    montuojamas greitai ir paprastai;
  • formos (metaliniai lakštai) su užkaitinėmis jungtimis gaminami iš cinkuoto ruloninio metalo, tai neleidžia susidaryti korozijai;
  • nėra kiauryminių angų, todėl nesusidaro ištisinė korozija nei tvirtinimo (sujungimo) vietose, nei lakšto paviršiuje, tai užtikrina maksimalų eksploatavimo laikotarpį;
  • lygus paviršius užtikrina gerą vandens nutekėjimą;
  • nedidelė masė leidžia statyti lengvesnes atramines konstrukcijas (gegnes ir grebėstus).

green-roof-1024x682

classic-a

Falcinis profilis

Montuojamas kabėmis. Vienintelis tipas iš visų užkaitinių stogo dangų rūšių, kuriam būtinas specialus instrumentas (skardos lankstymo instrumentas). Patikimiausias užkaitinės stogo dangos tipas – taip vadinamas dvigubas užkaitas. Minimalus leistinas pokrypio kampas – 5°.

Išorinis falcinės stogo dangos vaizdas netrikdo susidariusio architektūrinio vaizdo, todėl gali sėkmingai būti naudojamas ne tik statant naujus pastatus ir statinius, bet ir rekonstruojant senus. Tokia stogo danga suteikia pastatui elegantišką išvaizdą.

Falcinio stogo gamybai taip pat naudojamas cinkuotas plienas su įvairiomis polimerinėmis dangomis. Polimerinės dangos išlaiko bet kokį šaltį ir nepraranda savo savybių ilgalaikio įkaitimo iki +120ºC atveju.

Medžiagos storis: 0,5 – 0,7 mm
Dengiamas plotis: 545 mm

sch-falcinis

„Classic“ A

Svarbiausias Clasika A tipo skirtumas nuo anksčiau naudotų užkaitinių stogo dangų – paprastas montavimas (nenaudojant kabių, tik savisriegius arba stogo vinis). Minimalus leistinas pokrypio kampas -8°.

Medžiagos storis: 0,5 – 0,7 mm
Dengiamas plotis: 520 mm

sch-classic-a-2

Polimerinis padengimis: PE, Granite HDX, PVC, PEMA. Zn
Spalvos: RAL, RR katalogas


<< Atgal

Klauskite mūsų

Duomenys teisingi

Avotini © 2022